Bistro


Ofertę organizacji i poprowadzenia stołówki, bistra bądź kantyny pracowniczej kierujemy do właścicieli trójmiejskich firm. Dotychczas uruchomiliśmy dwa bistra.

Największe to Bistro Jelitkowska 51. Mieści się w kompleksie budynków należących do grupy Ergo Hestia. Bistro obsługuje pracowników Ergo Hestii, Ateny, Logisfery i innych firm znajdujących się w pobliżu. Dogodna lokalizacja i różnorodny jadłospis to gwarancja smacznego posiłku i relaksującej chwili ze znajomymi z dala od służbowego biurka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bistro: www.jelitkowska51.pl

Każdego dnia gotujemy dla Państwa dwie smaczne zupy i trzy dania główne. W karcie proponujemy proste, świeże i smaczne dania. Są to zarówno dania tradycyjnej kuchni domowej, jak i potrawy różnych kuchni świata. Nie stronimy od kulinarnych eksperymentów i nowoczesnych trendów. Jesteśmy otwarci także na Państwa sugestie. 
Oferujemy również dania na wynos. Nasz system pakowania „Duni” pozwala bezpiecznie transportować wszystkie potrawy. Docierają one do Państwa w nienaruszonym stanie.

Bistro to również kawiarnia. Oferujemy w niej wyśmienitą kawę zaparzaną w profesjonalnym włoskim wysokociśnieniowym ekspresie. Pokochają Państwo pyszne ciastka owsiane i czekoladowe wypiekane każdego poranka przez naszych kucharzy. Zauroczą Państwa nasze świeże kanapki. Świeży sok z cytrusów lub warzyw stanie się doskonałym sposobem na udany, energiczny dzień. Dysponujemy również Tortami i ciastami z zaprzyjaźnionej cukierni.

Specjalnie dla Państwa wygody stworzyliśmy specjalny system płatności. Umożliwia on bezgotówkową obsługę, pełny dostęp do historii transakcji i całkowitą kontrolę nad wydatkami. Staramy się, by nasze umowy z Państwa firmami pozwoliły zaproponować pracownikom wyjątkowo atrakcyjne ceny potraw, liczne rabaty i akcje promocyjne