Catering dla Firm


Od początku działalności MK Gastro specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług gastronomicznych trójmiejskim firmom. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Zdobyliśmy je dzięki wieloletniej obsłudze firm mieszczących się w sopockich biurowcach.

Każdą propozycję przygotowujemy zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, dlatego nie znajdą Państwo u nas sztywnego menu. Również cena naszej usługi zależy od specyfiki zamówienia.

Organizujemy bankiety — zarówno w wygodnej formie zasiadanej jak i stojącej, przy kameralnych stolikach koktajlowych. W zależności od Państwa potrzeb przygotujemy szybki i wygodny lunch w trakcie konferencji czy spotkania biznesowego, jak również śniadanie i przerwę kawową podczas szkoleń. Mamy też doświadczenie w organizowaniu spotkań inauguracyjnych i firmowych spotkań świątecznych.

Dania gorące, przekąski i kanapki przyrządzone przez naszych pracowników są zawsze najwyższej jakości. Używane przez nas profesjonalne urządzenia firmy WMF utrzymują odpowiednią temperaturę potraw, zaś kawa serwowana w termosach firmy FETCO zachowuje aromat przez wiele godzin.

Zawsze czuwamy nad wszystkimi detalami obsługi: od mebli, urządzeń i galanterii stołowej poprzez dekorację ze świeżych kwiatów oraz elegancką obsługę, po najważniejsze — atmosferę i wspaniałe doznania smakowe. Zadbamy o to, by nasi klienci czuli się podczas organizowanej uroczystości jak zaproszeni przez siebie goście.

Obsługujemy także spotkania mniej formalne — grille i plenerowe imprezy integracyjne w wybranych przez Państwa miejscu.
 Dotychczas, wspólnie z firmami eventowymi, organizowaliśmy pikniki i spotkania integracyjne dla kilku tysięcy osób. Odbywały się one na terenie gdańskiego hipodromu, stadionu lekkoatletycznego w Sopocie i w Hali Widowiskowo-Sportowej zlokalizowanej na granicy Sopotu i Gdańska. Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną obsługę. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu, wiedzy i współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami.

Nasze ostatnie realizacje
Nasze ostatnie realizacje


#27

grill

#28

grill

#29

koktajle

#30

mini sałatki

#31

owoce i koktajle

#32

przerwa kawowa

#33

bankiet