Catering Prywatny


Uroczystości rodzinne nie muszą się wiązać z ogromnym wysiłkiem gospodarzy i godzinami spędzonymi w kuchni. Mogą Państwo zlecić przygotowanie i obsługę przyjęcia nam — doświadczonej firmie cateringowej.

Oferujemy Państwu organizację uroczystości rodzinnych — w Państwa domu, ale z zachowaniem standardów najlepszych restauracji. Przygotujemy wyjątkowe, indywidualne menu zgodne z Państwa gustem. Zachęcamy do powierzenia nam organizacji przyjęć z okazji chrztu, pierwszej komunii, ślubu ale również z okazji imienin i rocznic. Z powodzeniem mogą Państwo do tych celów wykorzystać swój ogród — będą się w nim Państwo czuć swobodnie. Gwarantujemy niezawodną i dyskretną obsługę. Nie muszą się Państwo martwić ani o nakrycia czy zastawę stołową, ani o wyjątkową dekorację stołów świeżymi kwiatami. Zapewnimy również wyrafinowane dania.

Zapewniamy kompleksową obsługę. Troszczymy się o najmniejszy drobiazg. Nasi kucharze dopracują dania u Państwa w domu i zaserwują je w wybranej przez Państwa chwili. Po uroczystości nie muszą się Państwo martwić o porządki. Nasz zespół zadba o wszystko, a przede wszystkim o to, by nasz klient poczuł się wyjątkowo i mógł cieszyć się uroczystością.

Nasze ostatnie realizacje
Nasze ostatnie realizacje


#17

rostbef

#18

fingerfood

#20

fingerfood

#21

sposób podania

#22

roladka z łososia

#23

kolacja

#24

sushi

#25

sushi

#26

kuchnia fusion