O nas


"

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.

George Bernard Shaw


MK Gastro to młody, prężnie działający zespół od wielu lat działający w branży gastronomicznej. Cechuje nas niezwykła energia i chęć sprostania nawet najbardziej wymyślnym oczekiwaniom naszych klientów. Udało nam się stworzyć nowy, zindywidualizowany standard obsługi naszych klientów. Z całą pewnością to wyróżnia nas na trójmiejskim rynku. Catering i kuchnia to dla nas nie tylko praca. To przede wszystkim nasza pasja.

Nasza oferta jest kompleksowa. Oferujemy obsługę gastronomiczną zarówno na poziomie dyskretnego cateringu podczas uroczystości rodzinnych w Państwa domach, serwisu w trakcie szkoleń i konferencji firmowych w Państwa biurach, jak i świadczenie usług w czasie dużych imprez plenerowych i eventów a nawet kongresów dla kilku tysięcy gości.

Specjalizujemy się także w organizacji kantyn pracowniczych, bufetów, stołówek oraz punktów kawiarnianych. Z przyjemnością wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania. Dążymy do tego, by je wszystkie spełnić. Państwa zadanie to kontakt z nami — resztą zajmiemy się my.

Nasze referencje
Nasze referencje


#9

Referencje - Hestia

#10

Referencje - Jysk

#11

Jysk

#12

Eaton

#13

Atena

#14

Cieciorka

#15

Referencje - Porsche